Nahajate se tukaj

Kdo smo

 

ŠTUDENTSKI SVET 2016/2017

Prodekanica za študentska vprašanja:

Sanja Potrč  (sanja.potrc@student.um.si)

1.letnik

Nejc Brunček

predsednik

nejc.bruncek@student.um.si

Ivana Bilić

članica ŠS FKKT

ivana.bilic@student.um.si

Erik Mihelič

član

erik.mihelic@student.um.si

Ines Masten

članica ines.masten@student.um.si

 

2.letnik

Marina Malić

predsednica marina.malic@student.um.si

Špela Vivijana Kristan

članica ŠS FKKT spelavivijana.kr@student.um.si

Helena Primec

članica helena.primec@student.um.si

Teja Ermenc

članica teja.ermenc@student.um.si

 

3.letnik

Simon Osvald

predsednik

simon.osvald@student.um.si

Jan Drofenik

član ŠS FKKT jan.drofenik@student.um.si

Aljaž Ramot

član

aljaz.ramot@student.um.si

Matevž Roškarič

član matevz.roskaric@student.um.si

 

1.letnik MAG

Taja Žitek

predsednica

taja.zitek@student.um.si

Luka Romanić

član ŠS FKKT

luka.romanic@student.um.si

Rok Špindler

član rok.spindler@student.um.si

Nina Urbič

članica nina.urbic@student.um.si

Maja Mežnar

članica maja.meznar@student.um.si

 

2.letnik MAG

Rok Gomilšek

predsednik

rok.gomilsek@student.um.si

Vita Petek Regoršek

član ŠS FKKT vita.petek@student.um.si

Maja Gračnar

članica

maja.gracnar@student.um.si

Nina Ledinek

članica

nina.ledinek@student.um.si

 

Absolventi

Gašper Zajc

predsednik

gasper.zajc@student.um.si

Ana Bratuša

članica ŠS FKKT

ana.bratusa1@student.um.si

 

Doktorski študentje

Gregor Kravanja

predsednik

gregor.kravanja@um.si

Amadeja Koler

članica ŠS FKKT

amadeja.koler@um.si

 

PREDSTAVNIKI V DRUGIH ORGANIH FKKT 

KOMISIJA ZA OCENJEVANJE KAKOVOSTI

Matevž Roškarič (matevz.roskaric@student.um.si)

Maša Seitl (masa.seitl@student.um.si

 

KOMISIJA ZA ŠTUDIJSKE ZADEVE

Sanja Potrč (sanja.potrc@student.um.si)

Taja Žitek (taja.zitek@student.um.si)

 

KOMISIJA ZA ZNANSTVENORAZISKOVALNE ZADEVE

Amadeja Koler (amadeja.koler@um.si)

Žan Zore (zan.zore@um.si)

 

KOMISIJA MEDNARODNO SODELOVANJE

Vita Petek Regoršek (vita.petek@student.um.si)

Taja Žitek (taja.zitek@student.um.si)

 

SENAT FKKT

Vita Petek Regoršek  (vita.petek@student.um.si)

Jan Drofenik (jan.drofenik@student.um.si)

Tomaž Zupanc (tomaz.zupanc@student.um.si)

 

ŠTUDENTSKI SVET UM

Rok Gomilšek (član)

Vita Petek Regoršek  (nadomestna članica)

 

KOORDINATOR ZA ŠPORT

Rok Špindler 

 

KOORDINATOR PROJEKTA KEMIK

Marcell Gyurkač