Nahajate se tukaj

Organi in komisije na FKKT

Senat (mandat 30/05-2015 – 29/05-2019):

  • Prof. dr. Zdravko Kravanja, dekan, član po svojem položaju
  • Prof. dr. Željko Knez, član
  • Prof. dr. Peter Krajnc, član
  • Prof. dr. Maja Leitgeb, članica
  • Prof. dr. Andreja Goršek, članica
  • Prof. dr. Samo Korpar, član
  • Prof. dr. Uroš Potočnik, član
  • Prof. dr. Darko Goričanec, član
  • Prof. dr. Zorka Novak Pintarič, članica
  • Prof. dr. Urban Bren, član
  • Doc. dr. Irena Ban, članica
  • Doc. dr. Matjaž Finšgar, član
  • Matic Broz, član-študent (mandat do 29/05-2019)
  • Jan Drofenik, član-študent (mandat do 29/05-2019)
  • Stanko Kramer, član-študent (mandat do 29/05-2019)

Poslovodni odbor:

  • Prof. dr. Zdravko Kravanja, dekan, član po svojem položaju
  • Prof. dr. Zoran Novak, tajnik, član po svojem položaju
  • Katja Zečević, prodekanica za študentska vprašanja, članica po funkciji
  • Prof. dr., Željko Knez, član
  • Prof. dr. Andreja Goršek, članica
  • Prof. dr. Darko Goričanec, član
  • Prof. dr. Urban Bren, član

Komisija za ocenjevanje kakovosti – mandat 17/10-2015 – 16/10-2019:

  • Prof dr. Andreja Goršek, predsednica
  • Doc. dr. Matjaž Kristl, podpredsednik
  • Danila Levart, članica iz vrst nepedagoških sodelavcev
  • Prof. dr. Samo Korpar, član
  • Doc. dr. Darja Pečar, članica
  • Doc. dr. Matjaž Finšgar, član
  • Matevž Roškarič, član-študent (mandat do 16/10-2019)
  • Medea Brečko, članica-študentka (mandat do 16/10-2019)

Komisija za mednarodno sodelovanje – mandat 03/10-2015 – 02/10-2019:

  • Prof. dr. Peter Krajnc, prodekan
  • Prof. dr. Zorka Novak Pintarič, članica
  • Prof. dr. Mojca Škerget, članica
  • Prof. dr. Regina Fuchs Godec, članica
  • Doc. dr. Irena Ban, članica
  • Stanko Kramer, član-študent (mandat do 02/10-2019)
  • Taja Žitek, članica-študentka (mandat do 02/10-2019)

Komisija za znanstvenoraziskovalne zadeve in habilitacije – mandat 03. 10. 2015 – 02. 10. 2019

  • Prof. dr. Željko Knez, prodekan
  • Prof. dr. Andreja Goršek, članica
  • Prof. dr. Peter Krajnc, član
  • Prof. dr. Darko Goričanec, član
  • Doc. dr. Urban Bren, član
  • Nikolina Cetin, članica-študentka (mandat do 02/10-2019)
  • Stanko Kramer, član-študent (mandat do 02/10-2019)

Komisija za študijske zadeve – mandat 03. 10. 2015 – 02. 10. 2019:

  • Prof. dr. Zorka Novak Pintarič, prodekanica
  • Prof. dr. Samo Korpar, član
  • Prof. dr. Petra Žigert Pleteršek, članica
  • Prof. dr. Maja Leitgeb, članica
  • Doc. dr. Matjaž Finšgar, član
  • Katja Zečević, članica-študentka (mandat do 02/10-2019)
  • Taja Žitek, članica-študentka (mandat do 02/10-2019)

 

Akademski zbor

  • Prof. dr. Andreja Goršek, predsednica – mandat do 31/05-2019
  • Doc. dr. Irena Ban, podpredsednica – mandat do 31. 05. 2019
     

Člani: visokošolski sodelavci, znanstveni delavci in visokošolski sodelavci

Člani-drugi delavci – mandat 18/04-2018 – 17/04-2019:

  •  Anica Bratuša
  • Marko Krainer
  • Metka Kramberger
  • Igor Krmelj
  • Vesna Lahovnik
  • Danila Levart
  • Sabina Markuš
  • Urška Mihelin
  • Mateja Mlakar
  • Zoran Novak
  • Sabina Premrov
  • Samo Simonič
  • Sonja Roj
  • Neven Tutnjević

 

Člani-študenti – mandat 17/04-2018 – 16/04-2019:

  • Matic Broz
  • Jan Drofenik
  • Matej Furek
  • Stanko Kramer
  • Špela Vivijana Kristan
  • Nika Petelinšek
  • Aljaž Ramot
  • Anja Raner
  • Matevž Roškarič
  • Janez Smerkolj
  • Ivo Urh
  • Aljoša Vouk
  • Taja Žitek

 

Katedra za kemijo

  • Prof. dr. Urban Bren, predstojnik – mandat 02/12-2015 – 01/12-2019

 

Katedra za kemijsko tehnologijo

  • Prof. dr. Mojca Škerget, predstojnica – mandat 19/11-2015 – 18/11-2019

 

Komisija za nagrade

  • Prof. dr. Zorka Novak Pintarič, predsednica
  • Prof. dr. Peter Krajnc
  • Prof. dr. Samo Korpar

 

Komisija za zaščito in varstvo pri delu

  • Prof. dr. Zorka Novak Pintarič, predsednica
  • Prof. dr. Zdravko Kravanja, dekan
  • Doc. dr. Irena Ban
  • Dr. Muzafera Paljevac
  • Igor Krmelj
  • Anja Petek
  • Vesna Lahovnik