REZULTATI PROŠENJ KOMISIJE ZA ŠTUDIJSKE ZADEVE
20.09.2021

Obveščamo vas, da so znani rezultati prošenj, ki ste jih oddali na Komisijo za študijske zadeve FKKT. Po prijavi v vaš Aips račun boste videli svoj rezultat.

V primeru pozitivnega rezultata morate opraviti eVpis v Aipsu in nanaslov Referata FKKT po pošti poslat ali osebno dostavit vso vpisno dokumentacijo, najkasneje do 28. 9. 2021 (to je datum, ko mora dokumentacija prispeti v Referat). Navodila, kaj zajema vpisna dokumentacija najdete na spletni strani FKKT – študenti – vpis – obvestilo o vpisu 2021/22.

V primeru menjave študijskega programa boste morali za vpis kontaktirati Referat FKKT (eVpis na Aipsu ne bo mogoč).

Izid Komisije za študijske zadeve boste prejeli tudi v fizični obliki, in sicer vam bo odločba poslana po pošti z ZUP vročilnico. Prosimo, odločbo prevzemite čim prej.