Telefonski imenik zaposlenih

Ime Telefon Prostor E-poštni naslov
Ambrož Ana 473 D1-301 ana.ambroz2@um.si
Atelšek Hozjan Nika 478 D1-415 nika.atelsek@um.si
Ban Irena 417, 419 D1-404 irena.ban@um.si
Bela (Šteinbauer) Dušica 409 A-005 dusica.steinbauer@um.si
Berlak Petra 02/ 234 58 53 UM MF petra.berlak@um.si
Bjelić Dragana   D2-204 dragana.bjelic@um.si
Bogataj Miloš 458 D1-201 milos.bogataj@um.si
Boškoski Nina 434 D1-302 nina.boskoski@um.si
Bračko Marko 490 A-416 marko.bracko@um.si
Bren Urban 421 D1-406 urban.bren@um.si
Bukšek Hermina 473, 474 D1-301, A-422 hermina.buksek@um.si
Curk Tine 448 A-208 tine.curk@um.si
Cör Andrejč Darija 477 D1-415 darija.cor@um.si
Čelešnik Helena Sabina 02/ 234 58 53 UM MF helena.celesnik@um.si
Čolnik Maja 478 D1-415 maja.colnik@um.si
Črepnjak Matevž 489 A-415 matevz.crepnjak@um.si
Čuček Lidija 452 D2-403 lidija.cucek@um.si
Dobaj Štiglic Andreja 02/220 79 65 A-102 andreja.stiglic@um.si
Dokl Monika 041 362 576

E 2.13 (Tkalski prehod 4)

monika.dokl@um.si
Drstvenšek Igor 02/220 75 92 A-423 igor.drstvensek@um.si
Drofenik Jan 454 D2-303 jan.drofenik@um.si
Fajfar Tanja 438 D1-304 tanja.fajfar@um.si
Frešer Franjo 471 B-406 franjo.freser@um.si
Finšgar Matjaž 447 D1-405 matjaz.finsgar@um.si
Fuchs Godec Regina 437, 445 D1-402 regina.fuchs@um.si
Furlan Veronika 448 A-208 veronika.furlan@um.si
Gomilšek Rok   Talum rok.gomilsek@um.si
Goričanec Darko 476 D1-408 darko.goricanec@um.si
Goršek Andreja 453 D2-402 andreja.gorsek@um.si
Gruber Sven 479 Smetanova 18 sven.gruber@um.si
Gyergyek Sašo 417 D1-207 saso.gyergyek@ijs.si
Helix-Nielsen Claus 417 D1-404

claus.helix@um.si, clhe@env.dtu.dk

Horvat Gabrijela 434 D1-415 gabrijela.horvat@um.si
Hostnik Gregor 477 D1-415 gregor.hostnik@um.si
Hvalec David 041 362 576 E 2.15 (Tkalski prehod 4) david.hvalec@um.si
Irgolič Mihael 477 D1-415 mihael.irgolic@um.si
Islamčević Razboršek Maša 437 D1-402 masa.islamcevic@um.si
Jukić Marko 428 D2-400 marko.jukic@um.si
Jurgec Staša 02/ 234 58 53 UM, MF stasa.jurgec@um.si
Karlovšek Sara 477 D1-415 sara.karlovsek@um.si
Kegl Tina 454 D1-203 tina.kegl@um.si
Keršič Pia 461 B-405 pia.kersic@um.si
Knez Marevci Maša 477 D1-415 masa.knez@um.si
Knez Željko 431 D1 403 zeljko.knez@um.si
Kocuvan Katja 455 D1-411 katja.kocuvan@um.si
Kolarič Anja 471 B-406 anja.kolaric2@um.si
Koler Amadeja 423 D1-206 amadeja.koler@um.si
Konc Janez 421 D1-406 janez.konc@um.si
Kores Katarina 428 D2-400 katarina.kores@um.si
Korpar Samo 490 A-416 samo.korpar@um.si
Kosi Tadeja 408 B-404 tadeja.kosi@um.si
Kotnik Petra 471 B-406, UM MF petra.kotnik@um.si
Kovač Kralj Anita 454 D1-203 anita.kovac@um.si
Kovačič Sebastijan 405 D2-404 sebastijan.kovacic@um.si
Krainer Marko 464 D1-001 marko.krainer@um.si
Krajnc Damjan 472 D1-411 damjan.krajnc@um.si
Krajnc Peter 422 D1-407 peter.krajnc@um.si
Kramberger Metka 411 B-417 metka.kramberger@um.si
Kravanja Gregor 461 B-405 gregor.kravanja@um.si
Kravanja Katja Andrina 410 D1-307 katja.kravanja1@um.si
Kravanja Zdravko 481, 402 D1-409 zdravko.kravanja@um.si
Kristl Matjaž 415 D1-207 matjaz.kristl@um.si
Krmelj Igor 464 D1-006 igor.krmelj@um.si
Kučuk Nika 4778 D1-415 nika.kucuk@um.si
Lahovnik Vesna 424 D1-210 vesna.lahovnik@um.si
Leber Nermina 493 A-106 nermina.leber@um.si
Ledinek Nina 440   ledinek.nina@um.si
Leitgeb Maja 462 B-422 maja.leitgeb@um.si
Levart Danila 406 B-103 danila.levart@um.si
Levičnik Helena 041 362 576 E 2.13 (Tkalski prehod 4) helena.levicnik1@um.si
Lešnik Samo 428 D2-400 samo.lesnik@um.si
Lipovšek Saška 02 2293 709 UM, FNM saska.lipovsek@um.si
Luxbacher Thomas 474 A-422 thomas.luxbacher@um.si
Majer David 449 D1-305 david.majer@um.si
Mihelič Erik 455 D1-411 erik.mihelic@um.si
Mihelin Urška 412 B-417 urska.mihelin@um.si
Mitrovič Mitja 471 B-406 mitja.mitrovic@um.si
Mlakar Mateja 404 B-103 mateja.mlakar@um.si
Nemet Andreja 458 D1-201 andreja.nemet@um.si
Novak Pintarič Zorka 482 D1-410 zorka.novak@um.si
Novak Zoran 402 D2-401 zoran.novak@um.si
Ošlovnik Tinkara 041 362 576 E 2.13 (Tkalski prehod 4) tinkara.oslovnik@um.si
Osmić Azra 477 D1-415 azra.osmic@um.si
Pahor Bojan     bojan.pahor@um.si
Palinkaš Robert 464 D1-001 robert.palinkas@um.si
Paljevac Muzafera 423 D1-206 muzafera.paljevac@um.si
Pantić Milica 477 D1-415 milic.pantic@um.si
Perva Amra 438 D1-306 amra.perva@um.si
Petek Anja 445 D1-212 anja.petek@um.si
Petek Otilija 492 D1-403 otilija.petek@um.si
Petrinić Irena 474 A-422 irena.petrinic@um.si
Petrovič Aleksandra 455 D1-411 aleksandra.petrovic@um.si
Pečar Darja 442, 457 D-401 darja.pecar@um.si
Plazovnik Valerija 414 B-417 valerija.plazovnik@um.si
Postružnik Vesna 477 D1-415 vesna.postruznik@um.si
Potočnik Uroš 492 D1-403 uros.potocnik@um.si
Potrč Sanja 458 D1-201 sanja.potrc@um.si
Premrov Sabina 407 B-416 sabina.premrov@um.si
Primožič Mateja 462 B-422 mateja.primozic@um.si
Pučnik Rok 041 362 576 Tkalski prehod 4 rok.pucnik@um.si
Puhar Jan 040 200 836 E 2.15 (Tkalski prehod 4) jan.puhar@um.si
Pušnik Črešnar Klementina 02/220 76 07 A-402 klementina.pusnik@um.si
Rajh Barbara (Petovar) 435 D2-301 barbara.petovar@um.si
Rantaša Matjaž 428 D2-400 matjaz.rantasa@um.si
Ravnik Vid 448 A-208 vid.ravnik2@um.si
Rola Klemen 479 Smetanova 18 klemen.rola@um.si
Rožman Polona 493 A-106 polona.rozman@um.si
Roj Sonja 401 D2-401 sonja.roj@um.si
Simonič Marjana 472 D1-411 marjana.simonic@um.si
Simonič Samo 483 D1-412 samo.simonic@um.si
Skarlovnik Tjaša 471 B-406 tjasa.skarlovnik@um.si
Slaček Gal 464 D1-001 gal.slacek@um.si
Slemnik Bojan     bojan.slemnik1@um.si
Slemnik Mojca 442 D1-401 mojca.slemnik@um.si
Snehashis Pal 590 C-101/5 snehashis.pal@um.si
Soršak Aleksander     sandi.sorsak@um.si
Stergar Janja 417 D1-404 janja.stergar@um.si
Stonič Maja 408 B-404 maja.stonic@um.si
Škerget Mojca 463 B-423 mojca.skerget@um.si
Štukovnik Zala 428 B-405 zala.stukovnik1@um.si
Štumpf Sara 471 B-406 sara.stumpf@um.si
Trček Janja 02/ 229 37 49 UM, FNM janja.trcek@um.si
Urbancl Danijela 479 Smetanova 18 danijela.urbancl@um.si
Vasilić Janja 440 D2-302 janja.vasilic@um.si
Vasić Katja 477 D1-415 katja.vasic@um.si
Vohl Sabina 420 D1-210 sabina.vohl@um.si
Vrabelj Tanja 428, 449 D1-309 tanja.vrabelj@um.si
Vujanović Annamaria 040 121 084 E 2.18 (Tkalski prehod 4) annamarija.vujanovic@um.si
Zalar Matja 471 B-406 matja.zalar1@um.si
Zajc Daša 434 D1-302 dasa.brumec@um.si
Zore Žan 458 D1-203 zan.zore@um.si
Žiberna Bojana

041 362 576, 040 274 826

E 2.13 (Tkalski prehod 4) bojana.ziberna@um.si
Žigert Pleteršek Petra 489 A-415 petra.zigert@um.si
Žitek Makoter Taja 477 D1-415 taja.zitek@um.si
Žnuderl Rene 410 A-011 rene.znuderl1@um.si

Novice


RAZPIS NATEČAJA ZA OBLIKOVANJE LOGOTIPA ZA PULOVERJE FKKT UM
Društvo Kemik in Študentski svet FKKT UM razpisujeta natečaj za oblikovanje logotipa za puloverje FKKT UM.  Več o razpisu Svojo idejo lahko posredujete do najkasneje 15.2.2024 na elektronski nasl več >

Razvoj novega katalizatorja z izjemno učinkovitostjo proizvodnje amonijaka
Izr. prof. dr. Matjažu Finšgarju čestitamo ob objavi prispevka v prestižni znanstveni reviji Advanced Energy Materials s faktorjem vpliva 27,9. Delo je nastalo v sodelovanju z mednarodno raziskova več >

Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo Univerze v Mariboru je posvojila plažo na slovenski obali
Univerza v Mariboru, Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo (UM FKKT) je preko pobude »Posvoji svoj košček obale«, ki jo vodi Javni zavod Krajinski park Strunjan, izvedla postopek posvojitve več >

Prosto delovno mesto
V Laboratoriju za procesno sistemsko tehniko in trajnostni razvoj iščemo novo sodelavko ali sodelavca za delo na projektu. Šlo bo pretežno za delo z uporabo računalniškega optimiranja. Prednost več >

Pregled vseh