Telefonski imenik zaposlenih

Ime Telefon Prostor E-poštni naslov
Ban Irena 417, 419 D1-404 irena.ban@um.si
Berlak Petra 02 234 58 53 UM MF petra.berlak@um.si
Bjelić Dragana   D2-204 dragana.bjelic1@um.si
Bogataj Miloš 458 D1-201 milos.bogataj@um.si
Borjan Dragana 477 D1-415 dragana.borjan@um.si
Boškoski Nina 434 D1-302 nina.boskoski@um.si
Bračko Marko 490 A-416 marko.bracko@um.si
Bren Urban 421 D1-406 urban.bren@um.si
Broz Matic 448 A-208 matic.broz@um.si
Bukšek Hermina 473, 474 D1-301, A-422 hermina.buksek@um.si
Curk Tine 448 A-208 tine.curk@um.si
Cör Andrejč Darija 477 D1-415 darija.cor@um.si
Čelešnik Helena Sabina 02 234 58 53 UM MF helena.celesnik@um.si
Čolnik Maja 478 D1-415 maja.colnik@um.si
Črepnjak Matevž 489 A-415 matevz.crepnjak@um.si
Čuček Lidija 454 D1-203 lidija.cucek@um.si
Dokl Monika 454 D1-203 monika.dokl@um.si
Drofenik Jan 436 D2-303 jan.drofenik@um.si
Drstvenšek Igor     igor.drstvensek@um.si
Fajfar Tanja 438 D1-304 tanja.fajfar@um.si
Finšgar Matjaž 447 D1-405 matjaz.finsgar(at)um.si
Fuchs Godec Regina 437, 445 D1-402 regina.fuchs@um.si
Furlan Veronika 448 A-208 veronika.furlan@um.si
Gomilšek Rok   Talum rok.gomilsek@um.si
Goričanec Darko 476 D1-408 darko.goricanec@um.si
Goršek Andreja 453 D2-402 andreja.gorsek@um.si
Gračnar Maja 477 D1-415 maja.gracnar@um.si
Gyergyek Sašo 417 D1-207 saso.gyergyek@ijs.si
Helix-Nielsen Claus 417 D1-404

claus.helix@um.si, clhe@env.dtu.dk

Hobiger Viola 423 D1-203 viola.hobiger@um.si
Hojnik Nuša 428, 449 D1-309 nusa.hojnik@um.si
Hojnik Podrepšek Gordana 447, 478 D1-415 gordana.hojnik@um.si
Horvat Gabrijela 434 D1-415 gabrijela.horvat@um.si
Hostnik Gregor 477 D1-415 gregor.hostnik@um.si
Islamčević Razboršek Maša 437 D1-402 masa.islamcevic@um.si
Ivanović Milena 416 D1-407 milena.ivanovic1@um.si
Jukić Marko 428 D2-400 marko.jukic@um.si
Jurgec Staša 02 2345 853 UM, MF stasa.jurgec@um.si
Kegl Tina 454 D1-203 tina.kegl@um.si
Knez Marevci Maša 477 D1-415 masa.knez@um.si
Knez Željko 431 D1 403 zeljko.knez@um.si
Kocuvan Katja 455 D1-411 katja.kocuvan@um.si
Kolarič Anja 471 B-406 anja.kolaric2@um.si
Kolenc Zala 448 A-208 zala.kolenc@um.si
Koler Amadeja 423 D1-206 amadeja.koler@um.si
Konc Janez 421 D1-406 janez.konc@um.si
Kores Katarina 428 D2-400 katarina.kores@um.si
Korpar Samo 490 A-416 samo.korpar@um.si
Kotnik Petra 471 B-406, UM MF petra.kotnik@um.si
Kovač Kralj Anita 454 D1-203 anita.kovac@um.si
Kovačič Sebastijan     sebastijan.kovacic@um.si
Krainer Marko 464 D-001 marko.krainer@um.si
Krajnc Damjan 472 D1-411 damjan.krajnc@um.si
Krajnc Ivan     ivan.krajnc@um.si
Krajnc Majda 452 D2-403 majda.krajnc@um.si
Krajnc Peter 422 D1-407 peter.krajnc@um.si
Kralj Sebastjan 428 D2-400 armando.tratensek@um.si
Kramberger Metka 411 B-417 metka.kramberger@um.si
Kramer Stanko 423 D1-206 stanko.kramer@um.si
Kravanja Gregor 461 B-405 gregor.kravanja@um.si
Kravanja Katja Andrina 410 D1-307 katja.kravanja1@um.si
Kravanja Zdravko 481, 402 D1-409 zdravko.kravanja@um.si
Kristl Matjaž 415 D1-207 matjaz.kristl@um.si
Krmelj Igor 464 D1-006 igor.krmelj@um.si
Kučuk Nika 4778 D1-415 nika.kucuk@um.si
Lahovnik Vesna 424 D1-210 vesna.lahovnik@um.si
Leber Nermina 433 D1-206 nermina.leber@um.si
Ledinek Nina 440   ledinek.nina@um.si
Leitgeb Maja 462 B-422 maja.leitgeb@um.si
Levart Danila 406 B-103 danila.levart@um.si
Lešnik Samo 428 D2-400 samo.lesnik@um.si
Lipovšek Saška 02 2293 709 UM, FNM saska.lipovsek@um.si
Luxbacher Thomas 474 A-422 thomas.luxbacher@um.si
Majer David 449 D1-305 david.majer@um.si
Mastnak Tinkara 435 D2-301 tinkara.mastnak@um.si
Mihelin Urška 412 B-417 urska.mihelin@um.si
Mitrovič Mitja 471 B-406 mitja.mitrovic@um.si
Mlakar Mateja 404 B-103 mateja.mlakar@um.si
Muhič Maja A-106 493 maja.muhic@um.si
Nemet Andreja 458 D1-201 andreja.nemet@um.si
Novak Pintarič Zorka 482 D1-410 zorka.novak@um.si
Novak Zoran 405 D2-404 zoran.novak@um.si
Pahor Bojan     bojan.pahor@um.si
Paljevac Muzafera 423 D1-206 muzafera.paljevac@um.si
Pantić Milica 477 D1-415 milic.pantic@um.si
Perva Amra 438 D1-306 amra.perva@um.si
Petek Anja 445 D1-212 anja.petek@um.si
Petek Otilija 492 D1-403 otilija.petek@um.si
Petovar Barbara 435 D2-301 barbara.petovar@um.si
Petrinić Irena 474 A-422 irena.petrinic@um.si
Petrovič Aleksandra 455 D1-411 aleksandra.petrovic@um.si
Pečar Darja 442, 457 D-401 darja.pecar@um.si
Plazovnik Valerija 414 B-417 valerija.plazovnik@um.si
Postružnik Vesna 477 D1-415 vesna.postruznik@um.si
Potočnik Uroš 492 D1-403 uros.potocnik@um.si
Potrč Sanja 458 D1-201 sanja.potrc@um.si
Premrov Sabina 407 B-416 sabina.premrov@um.si
Primožič Mateja 462 B-422 mateja.primozic@um.si
Roj Sonja 401 D2-401 sonja.roj@um.si
Simonič Marjana 472 D1-411 marjana.simonic@um.si
Simonič Samo 483 D1-412 samo.simonic@um.si
Slemnik Mojca* 442 D1-401 mojca.slemnik@um.si
Soršak Aleksander     sandi.sorsak@um.si
Stergar Janja 417 D1-404 janja.stergar@um.si
Škerget Mojca 463 B-423 mojca.skerget@um.si
Šteinbauer Dušica 409 A-005 dusica.steinbauer@um.si
Štukovnik Zala   B-405 zala.stukovnik1@um.si
Štumpf Sara 471 B-406 sara.stumpf@um.si
Tošović Jelena 471 B-406 jelena.tosovic@um.si
Trček Janja 02 2293 749 UM, FNM janja.trcek@um.si
Urbancl Danijela 479 Smetanova 18 danijela.urbancl@um.si
Vasilić Janja 440 D2-302 janja.vasilic@um.si
Vasić Katja 477 D1-415 katja.vasic@um.si
Verdnik Aleksandra 455 D1-411 aleksandra.verdnik@um.si
Vohl Sabina 420 D1-210 sabina.vohl@um.si
Vrabelj Tanja 428, 449 D1-309 tanja.vrabelj@um.si
Vujanović Annamaria 458 D1-201 annamarija.vujanovic@um.si
Zajc Daša 434 D1-302 dasa.brumec@um.si
Zirngast Klavdija 455 D1-411 klavdija.zirngast@um.si
Žiberna Bojana 451 B-424 bojana.ziberna@um.si
Žigert Pleteršek Petra 489 A-415 petra.zigert@um.si
Žitek Taja 477 D1-415 taja.zitek@um.si
Žnuderl Rene 410 A-011 rene.znuderl@um.si
Žvab Klara 438 D1-303 klara.zvab@um.si

Novice


Zagovori zaključnih del – 15. 12. 2021
Univerza v Mariboru, Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo obvešča, da bodo v sredo, 15. 12. 2021, preko orodja MS Teams zagovarjali zaključna dela: DAMIJAN TJAŠA ob 10. uri  Naslov zaklju več >

Slovenija postala polnopravna članica evropske biobanke BBMRI-ERIC
Na zasedanju letne skupščine 19.11.2021 je bila Republika Slovenija soglasno sprejeta v polnopravno članstvo evropske biobanke BBMRI-ERIC. Slovenski biobančni konzorcij BBMRI.SI tako predstavlja p več >

Poročilo o izvoljenih kandidatih za študentski svet FKKT
Porocilo_o_izvoljenih_kandidatih_2021-FKKT več >

ODPRT JE 16. RAZPIS ZA NACIONALNE ŠTIPENDIJE PROGRAMA L’ORÉAL – UNESCO »ZA ŽENSKE V ZNANOSTI« 2022
ODPRT JE 16. RAZPIS ZA NACIONALNE ŠTIPENDIJE PROGRAMA L’ORÉAL – UNESCO »ZA ŽENSKE V ZNANOSTI« 2022  Svet potrebuje znanost. Znanost potrebuje ženske.  Že šestnajsto leto zapored part več >

Pregled vseh