Organi in komisije

Senat - mandat 30/05-2023 – 29/05-2027:

  • prof. dr. Zoran Novak, dekan, član po svojem položaju
  • prof. dr. Željko Knez, član
  • prof. dr. Peter Krajnc, član
  • prof. dr. Maja Leitgeb, članica
  • prof. dr. Andreja Goršek, članica
  • prof. dr. Samo Korpar, član
  • prof. dr. Uroš Potočnik, član
  • prof. dr. Zdravko Kravanja, član
  • prof. dr. Darko Goričanec, član
  • prof. dr. Urban Bren, član
  • izr. prof. dr. Matjaž Finšgar, član
  • doc. izr. dr. Irena Ban, članica
  • Atelšek Hozjan Nika, članica-študentka (mandat od 19/05-2023 do 18/05-2024)
  • Rantaša Matjaž, član-študent (mandat od 19/05-2023 do 18/05-2024)
  • Lučka Godec, članica-študentka (mandat od 19/05-2023 do 18/05-2024)

 

Poslovodni odbor

  • prof. dr. Zoran Novak, dekan, član po svojem položaju
  • dr. Sebastijan Kovačič, tajnik, član po svojem položaju
  • Jan Čokolič, prodekan za študentska vprašanja, član po funkciji
  • prof. dr. Željko Knez, član - mandat 19/10-2023 – 18/10-2027
  • prof. dr. Zdravko Kravanja, član - mandat 19/10-2023 – 18/10-2027
  • izr. prof. dr. Matjaž Finšgar, član - mandat 19/10-2023 – 18/10-2027
  • Sabina Premrov, članica - mandat 19/10-2023 – 18/10-2027

 

Komisija za ocenjevanje kakovosti – mandat 17/10-2023 – 16/10-2027:

  • prof. dr. Zorka Novak Pintarič, predsednica
  • prof. dr. Maja Leitgeb, podpredsednica
  • izr. prof. dr. Matjaž Kristl, član
  • izr. prof. dr. Darja Pečar, članica
  • doc. dr. Matevž Črepnjak, član
  • dr. Gabrijela Horvat, članica
  • Danila Levart, članica iz vrst nepedagoških sodelavcev
  • Eva Patik, članica-študentka (mandat od 17/10-2023 do 16/10-2025)
  • dr. Marko Homšak, upokojen, zunanji član

 

Komisija za mednarodno sodelovanje – mandat 03/10-2023 – 02/10-2027:

  • prof. dr. Zravko Kravanja, prodekan
  • prof. dr. Peter Krajnc, član
  • prof. dr. Urban Bren, član
  • izr. prof. dr. Maša Knez Marevci, članica
  • doc. dr. Irena Ban, članica
  • Marko Pavlović, član-študent (mandat od 03/10-2023 do 01/10-2024)
  • Lučka Godec, članica-študentka (mandat od 03/10-2023 do 01/10-2024)

 

Komisija za znanstvenoraziskovalne zadeve in habilitacije – mandat 03. 10. 2013 – 02. 10. 2027:

  • prof. dr. Željko Knez, prodekan
  • prof. dr. Darko Goričanec, član
  • prof. dr. Petra Žigert Pleteršek, članica
  • izr. prof. dr. Matjaž Finšgar, član
  • izr. prof. dr. Lidija Čuček, članica
  • Nika Atelšek Hozjan, članica-študentka (mandat od 03/10-2023 do 01/10-2024)
  • Blaž Vidovič, član-študent (mandat od 03/10-2023 do 01/10-2024)

 

Komisija za študijske zadeve – mandat 03. 10. 2023 – 02. 10. 2027:

  • prof. dr. Samo Korpar, prodekan
  • prof. dr. Zorka Novak Pintarič, članica
  • prof. dr. Petra Žigert Pleteršek, članica
  • prof. dr. Maja Leitgeb, članica
  • izr. prof. dr. Matjaž Finšgar, član
  • Matjaž Rantaša, član-študent (mandat od 03/10-2023 do 02/10-2024)
  • Gašper Dimnik, član-študent (mandat od 03/10-2023 do 02/10-2024)

 

Komisija za promocijsko dejavnost:

  • prof. dr. Urban Bren, prodekan, predsednik
  • prof. dr. Andreja Goršek, članica
  • izr. prof. dr. Danijela Urbancl, članica
  • doc. dr. Miloš Bogataj, član
  • doc. dr. Mojca Slemnik
  • dr. Sanja Potrč, članica

 

Komisija za prostore:

  • izr prof. dr. Matjaž Finšgar, prodekan, predsednik
  • dr. Sebastijan Kovačič, tajnik, član po funkciji
  • doc. dr. Miloš Bogataj, član
  • Marko Krainer
  • Azra Osmić

 

Komisija za nagrade:

  • prof. dr. Petra Žigert Pleteršek, predsednica
  • prof. dr. Mojca Škerget, članica
  • prof. dr. Uroš Potočnik, član

 

Komisija za zaščito in varstvo pri delu:

  • prof. dr. Zorka Novak Pintarič, predsednica
  • prof. dr. Zdravko Kravanja, član
  • prof. dr. Urban Bren, član
  • doc. dr. Irena Ban, članica
  • doc. dr. Muzafera Paljevac, članica
  • Igor Krmelj, član
  • Anja Petek, članica
  • Vesna Lahovnik, članica

Strateški svet:

  • Aleš Rotar, Krka d.d.
  • Marko Homšak, upokojen (Talum d.o.o.)
  • Andrej Horvat, Silkem d.o.o.
  • Aleksandra Podgornik, ŠGZ
  • Štefan Čelan, ZRS Bistra Ptuj
  • Bojan Pahor, Saubermacher d.o.o.
  • Marko Tretjak, Ecolab d.o.o.
  • Emil Žerjal, NLZOH Maribor
  • dr. Zdravko Kravanja                                  
  • dr. Željko Knez                             
  • dr. Peter Krajnc
  • dr. Zorka Novak Pintarič
  • dr. Urban Bren
  • dr. Andreja Goršek
  • dr. Darko Goričanec
  • dr. Irena Ban
  • dr. Mojca Škerget
  • dr. Zoran Novak
  • prof. dr. Matjaž Finšgar
  • prof. dr. Zdenko Časar, Lek d.d.

 

 

Novice


Zagovor doktorske disertacije
Obveščamo, da bo David Majer, mag. kem., zagovarjal doktorsko disertacijo z naslovom: »Razvoj metod za določanje organskih molekul z uporabo modificiranih in nemodificiranih sitotiskanih ogljikovi več >

USPEH DIJAŠKIH RAZISKOVALNIH NALOG NA DRŽAVNEM TEKMOVANJU
Na 58. srečanju mladih raziskovalcev Slovenije Zveze za tehnično kulturo Slovenije – ZOTKS sta 20.5.2024 v Murski Soboti dijaški raziskovalni nalogi, ki sta bili mentorirani s strani sodelav več >

Izobraževanje “Trajnostno poročanje podjetij po evropski direktivi”
Z veseljem vas obveščamo o našem pilotnem izobraževanju, imenovanem “Trajnostno poročanje podjetij po evropski direktivi”. Ta kratki tečaj je namenjen osredotočanju na trajnost in E več >

OBISK 7 INSPIRE PARTNERJEV NA CENTRALNI ČISTILNI NAPRAVI DOMŽALE-KAMNIK
17. aprila je 7 partnerjev projekta HEU Mission INSPIRE obiskalo slovensko demonstracijsko središče, z namenom planiranja implementacije tehnologij za čiščenje mikroplastike v odpadnih vodah. Obi več >

Pregled vseh