Krkine nagrade študentov UM FKKT
25.10.2023

Na slovesni 53. podelitvi so Krkine nagrade in priznanja prejeli sledeči študentje UM FKKT: Veliko Krkino nagrado je prejela dr. Tina Kegl pod mentorstvom doc.dr. Anite Kovač Kralj. Krkino nagrado je prejel Franjo Frešer, mag. kem., pod mentorstvom prof.dr. Urbana Brena in doc.dr. Gregorja Hostnika. Krkino priznanje s posebno pohvalo sta prejela dr. Eva Španinger pod mentorstvom prof.dr. Urbana Brena ter Aljaž Šporin, mag. kem., pod mentorstvom izr.prof.dr. Matjaža Finšgarja ter Davida Majerja, mag. kem. Krkina priznanja pa so prejeli Monika Ostroško pod mentorstvom doc.dr. Petre Kotnik, dr. Taje Žitek in izr.prof.dr. Maše Knez Marevci, Martin Ćernaić, mag. inž. kem. inž., pod mentorstvom izr.prof.dr. Darje Pečar in prof.dr. Andreje Goršek, Žan Smrekar, mag. inž. kem. inž., pod mentorstvom prof.dr. Urbana Brena in izr.prof.dr. Marka Jukiča, Ana Garmut, mag. inž. kem. inž., pod mentorstvom doc.dr. Petre Kotnik in izr.prof.dr. Maše Knez Marevci ter Anja Copot, mag. inž. kem. inž., pod mentorstvom doc.dr. Petre Kotnik in izr.prof.dr. Maše Knez Marevci.

Čestitamo!