Poziv k prijavam – Naj študent Univerze v Mariboru 2021/2022
05.07.2022

Spoštovani!

Objavljen je Razpis za najboljšega študenta Univerze v Mariboru, s katerim se nagrajuje najboljše študente za njihovo študijsko odličnost, v želji, da se jih motivira pri nadaljnjem izobraževanju.

Razpis je objavljen tukaj: https://ssum.um.si/2022/05/um-objavlja-razpis-za-izbor-najboljsega-studenta-v-studijskem-letu-2021-2022-s-povisanim-denarnim-skladom/.

Vsak študent mora prijavo na razpis oddati individualno, prijavijo pa se lahko študenti Univerze v Mariboru, ki imajo v študijskem letu 2021/2022 status študenta Univerze v Mariboru, so vpisani v:

A: najmanj 3. letnik I. st. študijskih programov ali
B: najmanj 3. letnik enovitega magistrskega študija ali
C: v študijski program II. stopnje;

so redno napredovali ter v preteklih letih študija niso prejeli nagrade za najboljšega študenta Univerze v Mariboru.

Prijava na razpis in zahtevane priloge je potrebno poslati najkasneje do 12. avgusta 2022 in sicer do 12. ure na Rektorat Univerze v Mariboru, Slomškov trg 15, 2000 Maribor, s pripisom »Razpis za najboljšega študenta UM«.

Vse v navedenem roku prispele prijave bo ocenila strokovna komisija za izbor najboljšega študenta na Univerzi v Mariboru.

Univerza v Mariboru je letos, s podporo podjetja GENERALI zavarovalnica d. d., že deseto leto zapored, pripravila Razpis za izbor najboljšega študenta Univerze v Mariboru.

NAGRADNI SKLAD: Izplačane nagrade za najboljšega študenta Univerze v Mariboru, ki za prvo mesto znaša 1.000 EUR, za drugo mesto 600 EUR in tretje mesto 400 EUR, prispeva podjetje GENERALI zavarovalnica d. d.

Za morebitna dodatna vprašanja in informacije glede samega razpisa se lahko obrnite na ssz@um.si.

Objava v častniku Delo (rubrika Znanost)
Poljudni članek »Reciklirana voda kot nov vodni vir: z naprednimi membranskimi tehnologijami do zaščite vodnih virov in boljše kakovosti pitne vode« avtoric Irene Petrinić in Hermine Bukšek je več >

Razpis za dekanove nagrade
RAZPIS ZA DEKANOVE NAGRADE IN DEKANOVO PRIZNANJE ZA ZAKLJUČNA DELA IN RAZISKOVALNE NALOGE ŠTUDENTOV, DEKANOVA PRIZNANJA SODELAVCEM TER PRIZNANJE PARTNERJU IZ GOSPODARSTVA FAKULTETE ZA KEMIJO IN KEMI več >