Nahajate se tukaj

Organi in komisije na FKKT

Senat - mandat 30/05-2019 – 29/05-2023:

  • Prof. dr. Zdravko Kravanja, dekan, član po svojem položaju
  • Prof. dr. Željko Knez, član
  • Prof. dr. Peter Krajnc, član
  • Prof. dr. Maja Leitgeb, članica
  • Prof. dr. Andreja Goršek, članica
  • Prof. dr. Petra Žigert Pleteršek, članica
  • Prof. dr. Uroš Potočnik, član
  • Prof. dr. Darko Goričanec, član
  • Prof. dr. Zorka Novak Pintarič, članica
  • Prof. dr. Urban Bren, član
  • Prof. dr. Matjaž Finšgar, član
  • Doc. dr. Irena Ban, članica
  • Matic Broz, član-študent (mandat do 29/05-2020)
  • Jan Drofenik, član-študent (mandat do 29/05-2020)
  • Stanko Kramer, član-študent (mandat do 29/05-2020)

Poslovodni odbor - mandat 08/10-2019 – 07/10-2023:

  • Prof. dr. Zdravko Kravanja, dekan, član po svojem položaju
  • Prof. dr. Zoran Novak, tajnik, član po svojem položaju
  • Mitja Čuš, v.d. prodekan za študentska vprašanja, članica po funkciji (mandat do 24/05-2020)
  • Prof. dr., Željko Knez, član
  • Prof. dr. Andreja Goršek, članica
  • Prof. dr. Darko Goričanec, član
  • Prof. dr. Urban Bren, član

Komisija za ocenjevanje kakovosti – mandat 17/10-2019 – 16/10-2023:

  • Prof. dr. Samo Korpar, predsednik
  • Prof. dr. Matjaž Kristl, podpredsednik
  • Prof dr. Andreja Goršek, članica
  • Danila Levart, članica iz vrst nepedagoških sodelavcev
  • Prof. dr. Darja Pečar, članica
  • Prof. dr. Matjaž Finšgar, član
  • Matevž Roškarič, član-študent (mandat do 16/10-2020)
  • Marcel Žafran, član-študent (mandat do 16/10-2020)
  • Dr. Marko Homšak, zunanji član, Talum d.o.o

Komisija za mednarodno sodelovanje – mandat 03/10-2019 – 02/10-2023:

  • Prof. dr. Peter Krajnc, prodekan
  • Prof. dr. Zorka Novak Pintarič, članica
  • Prof. dr. Mojca Škerget, članica
  • Prof. dr. Regina Fuchs Godec, članica
  • Doc. dr. Irena Ban, članica
  • Stanko Kramer, član-študent (mandat do 02/10-2020)
  • Matic Broz, član-študent (mandat do 02/10-2020)

Komisija za znanstvenoraziskovalne zadeve in habilitacije – mandat 03/10-2019 – 02/10-2023:

  • Prof. dr. Željko Knez, prodekan
  • Prof. dr. Andreja Goršek, članica
  • Prof. dr. Peter Krajnc, član
  • Prof. dr. Darko Goričanec, član
  • Prof. dr. Urban Bren, član
  • Matevž Roškarič, član-študent (mandat do 02/10-2020)
  • Stanko Kramer, član-študent (mandat do 02/10-2020)

Komisija za študijske zadeve – mandat 03/10-2019 – 02/10-2023:

  • Prof. dr. Zorka Novak Pintarič, prodekanica
  • Prof. dr. Samo Korpar, član
  • Prof. dr. Petra Žigert Pleteršek, članica
  • Prof. dr. Maja Leitgeb, članica
  • Prof. dr. Matjaž Finšgar, član
  • Katja Zečević, članica-študentka (mandat do 02/10-2020)
  • Taja Žitek, članica-študentka (mandat do 02/10-2020)

Akademski zbor

  • Prof. dr. Andreja Goršek, predsednica – mandat do 06/10-2023
  • Doc. dr. Miloš Bogataj, podpredsednik – mandat do 06/10-2023

 

Člani: visokošolski sodelavci, znanstveni delavci in visokošolski sodelavci

Člani-drugi delavci – mandat 17/04-2019 – 16/04-2020:

  • Anica Bratuša
  • Tina Kegl
  • Marko Krainer
  • Metka Kramberger
  • Igor Krmelj
  • Vesna Lahovnik
  • Danila Levart
  • Urška Mihelin
  • Mateja Mlakar
  • Zoran Novak
  • Anja Petek
  • Sabina Premrov
  • Samo Simonič
  • Dušica Steinbauer
  • Sabina Vohl

Člani-študenti – mandat 17/04-2019 – 16/04-2020:

  • Damjan Arbeiter
  • Medea Brečko
  • Nikolina Cetin
  • Anja Copot
  • Martin Čeranić
  • Jan Drofenik
  • Klara Jezernik
  • Žan Koštomaj
  • Janez Palčnik
  • Nika Petelinšek
  • Anja Raner
  • Matjaž Rantaša
  • Gal Slaček
  • Katja Zečević
  • Tomaž Zupanc
  • Marcel Žafran

Katedra za kemijo

  • Prof. dr. Urban Bren, predstojnik – mandat 05/12-2019 – 04/12-2023

Katedra za kemijsko tehnologijo

  • Prof. dr. Mojca Škerget, predstojnica – mandat 30/01-2020 – 29/01-2024

Komisija za nagrade

  • Prof. dr. Zorka Novak Pintarič, predsednica
  • Prof. dr. Peter Krajnc
  • Prof. dr. Samo Korpar

Komisija za zaščito in varstvo pri delu

  • Prof. dr. Zorka Novak Pintarič, predsednica
  • Prof. dr. Zdravko Kravanja, dekan
  • Doc. dr. Irena Ban
  • Dr. Muzafera Paljevac
  • Igor Krmelj
  • Anja Petek
  • Vesna Lahovnik

Komisija za promocijsko dejavnost

  • Prof. dr. Matjaž Finšgar, predsednik
  • Doc. dr. Mojca Slemnik
  • Prof. dr. Peter Krajnc
  • Prof. dr. Zorka Novak Pintarič
  • Doc. dr. Lidija Čuček